Jak
to
działa?

Mechanizm projektu jest bardzo prosty i oparty na modelu współinwestora.

Przedsięwzięcie polega na zakupieniu innej sieci teletechnicznej w przełożeniu na klientów tej sieci. Każdy klient to wartość 1 000 zł. Po zakupieniu abonentów, firma Internet Światłowodowy unowocześnia technologię ich punktów dostępowych, a roczny zysk dla współinwestora pochodzi z rocznego zysku, jaki generuje dany klient. Możesz więc zainwestować nawet w 100 klientów i tym samym zapewnić sobie jeszcze większy zysk! To, ile zainwestujesz, zależy tylko od Ciebie!

Jak
podjąć współpracę?

Wystarczy, że odwiedzisz nasz punkt obsługi (Piekary Śląskie, Powstańców Śląskich 3 – biuro Internet Światłowodowy) i podpiszesz z nami stosowną umowę o wspólnym przedsięwzięciu. Na spotkaniu otrzymasz pełne informacje o tym, w co inwestowane są nasze fundusze w danym momencie. Otrzymasz możliwość wyboru interesującej Cię opcji.

Inwestujemy zawsze wielokrotność 1 000 zł na okres 12 miesięcy. Po tym okresie pozyskaną sumę możesz zainwestować w kolejne przedsięwzięcie Internet Światłowodowy.

Twój zysk pochodzi od kwoty uzyskanej po roku zwrotu zainwestowanych środków i niezmiennie wynosi 8% w skali roku. Pamiętaj o tym, że zainwestowaną sumę możesz bezpiecznie wypłacić w każdej chwili! (oczywiście pozbawioną jakiegokolwiek oprocentowania).

Informacje o obecnych, a także nowych inwestycjach zawsze znajdziesz na naszej stronie internetowej internet.swiatlowodem.pl. Dodatkowo na czas wspólnej inwestycji otrzymasz osobistego opiekuna finansowego, który na bieżąco będzie Cię informował o postępie wspólnego przedsięwzięcia.

Wypełnij
formularz

Dane niezbędne
do utworzenia umowy

Szanowni Państwo! Po wypełnieniu poniższych pól skontaktujemy się z Państwem celem finalizacji procesu podpisania umowy.